Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees õnnelikud

13 võimalust lähedasemaks saada

Amoremi seekordne suhtelugu keskendub ainult positiivsele: kuidas oma partnerile/kaaslasele isegi rohkem muska ja käpake olla kui tavaliselt.

Ja kuna meie ajaveebi tähelepanu keskmes on ikkagi taolised suhted, mis sisaldavad ka füüsilist lähedust, siis võid kindel olla, et järgnevalt kirjeldatud asjade praktiseerimine muudab teie suhet ka intiimsemaks.

1. Jäta talle kirjakesi

Sõnad võivad olla vägagi seksikad. Kasuta neid omamoodi eelmänguna – või vahendina, kuidas eemaloleku ajal natuke pinget kruvida. Nood kirjakesed ei pea sisaldama ulakusi, vaid natuke flirti ja soovi kohtuda. Las pinge kerib sealt edasi loomulikul teel.

2. Tee komplimente

Südamest tulev kompliment on parimaid asju üldse, mida teisele inimesele kinkida on. See näitab talle, et tõesti hindad teda. Kui teine pool sellest õigesti aru saab, mitte pole võimetu komplimenti vastu võtma, võib see suhteid kiiresti parandada või tugevdada.

3. Rääkige oma muudest huvidest

Sa tead oma kaaslast tõenäoliselt päris hästi ja oled kursis sellega, mis talle huvi pakub. Samas võib osutuda üllatavalt kütkestavaks, kui näed teda mingis uues valguses, millega teda tavaliselt üldse ei seosta. Sellise võimaluse tekitamiseks tasubki rääkida muudest huvidest, mis tavaliselt teie ühisruumi ei jää, ja neid koos avastada.

4. Puuduta teda hoolivalt

Seks ja üldse füüsiline lähedus on muidugi tähtsad, aga sama tähtsad on tegelikul väikesed žestid ja puudutused. Käest kinni hoidmine, tema juuste või näo puudutamine, ükspuha mis teie jaoks toimib ja head tunnet edasi kannab. See lisab turva- ja armastatud olemise tundeid ning mõjutab kindlasti ka füüsilist suhet positiivses suunas.

5. Saada talle „põnevaid” fotosid

Mitte midagi liiga ilmset, sest keegi teine võib ka näha või pildid isegi oma valdusesse saada. Kui pilte aga maitsekalt teostada, siis on tulemus vägev. Näita piisavalt, et kujutlusmeelt õrritada.

6. Avastage üksteise mõttemaailma

Suurepärane vestlus on vahel kõige vägevam asi üldse, mida kaks inimest saavad omavahel üldse kogeda. Ärge kartke iseend ja üksteist avastada, minge ajapikku üha enam süvitsi ja nautige, kuidas teievaheline side aina rikkalikumaks muutu!

7. Näita talle oma õrna poolt

Autentne suhe ei sisalda ainult hetki ja aspekte, mille üle enim uhkust tunnete. Oma haavatavamat ja õrnemat poolt näidates kinnitad kaaslasele oma usaldust ka vaimsel pinnal. Mis omakorda võib kiiresti lisada avatust ja lähedust kehalisemates sfäärides.

8. Naerge koos – palju

Kui te ei saa isegi koos naerda, siis mis paar te üldse olete? Kasvõi üldjoontes sarnane huumorimeel ja partneri mõistuse imetlemine on suurepärane asi, millega kaht inimest siduda.

9. Küsi tema arvamust

Kõigile meeldib olla hinnatud, eriti oma lähedaste poolt, ja tõhus viis seda välja näidata on tõelist huvi tunda, et mida just tema asjadest arvab. See asetab teid ka võrdsele pinnale, mis on tervisliku suhte üks alus. Ainuke häda on muidugi see, kui partneri arvamus ei huvita. Aga siis te vajate vast palju rohkem abi kui need tänased näpunäited siin.

10. Tehke koos trenni

Koos higistamine võib tunduda mõistlik eelkõige linade vahel, aga omad võlud on ka vahel koos treenimisel. Võite üllatuda, kuidas tiimitöö ja koos oma kehade eest hoolt kandmine liita võivad. Ja ühine endorfiinide tootmine võib pöörata lõpuks millekski õige meelierutavaks!

11. Masseerige teineteist

Teise masseerimine on ühelt poolt tore viis oma kiindumust ja hoolitsust väljendada, teisalt aitab see kaaslase keha uutel viisidel tundma õppida, mida koos elamine ei pruugi avalikuks tehagi.

12. Leidke ühiseid lõdvestumisviise

Minge koos vanni, aurusauna, basseini vms. Tõstab enesetunnet ja ühise kogemusena lähendab teid. Kui mitte kohe sealsamas, siis vähemalt loob ühiseid sensuaalseid mälestusi, mis lähedustunnet säilitada aitavad.

13. Lihtsalt olge koos

Sellest, kui suudate lihtsalt koos olla ja aega veeta – ilma midagi erilist tegemata – on läheduse hoidmisele üllatavalt suur mõju. Kui suudad teise inimesega lihtsalt samas ruumis eksisteerida, on see suurepärane kanal või värav üha sügavneva suhte loomiseks!