Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees tülis

16 asja, mida õpid püüdes inimest, kes ei taha kinni püütud saada

Sa sünnid siia Maale, et areneda, ja selleks kõlbavad võrdselt hästi nii meeldivad kui ka valusad õppetunnid.

Siin on 16 asja, mida saab õppida siis, kui üritad püüda või koos olla inimesega, kes tegelikult ei taha sinuga koos olla.

1. Kui ta ei vasta kõnele või sõnumitele mõistliku aja jooksul ja hüppab plaanide suhtes alt, siis ta ei mängi raskesti kättesaadavat. Ta pigem ei taha sinuga koos olla.

2. Säästad palju südamevalu, kui ütled kohe, mida teiselt ootad, ja uurid välja, et mida tema ootab. Siis saate koos otsustada, kas viibite samal lainel või tahate täiesti erinevaid asju.

3. Ära ole temaga koos, sest usud raskustest hoolimata, et kuulute kokku. Sa võid arvata, et ta aja jooksul muutub, aga tegelikult ainult pikendad oma südamevalu.

4. Kui keegi väidab, et tunneb sinust puudust ja oled talle tähtis, aga käitub kuidagi teisiti, siis usu seda, mida näed ja tunned – mitte seda, mida ta räägib.

5. Kui ta ootamatult ära kaob, siis see pole märk, et sa peaksid tema tähelepanu püüdmiseks rohkem pingutama. See on märk, et peaksid edasi liikuma.

6. See, et ta on huvitatud su kehast, ei tähenda automaatselt huvi sinuga suhte alustamise vastu.

7. Sa võid praegu end tema järgi painutada ja mitmesuguste ebamugavustega leppida, aga sa hakkad ajapikku teda sisimas põlgama, kui ta võtab rohkem kui vastu annab.

8. Kas sa meeldid talle? Ära näe vaeva, et iga tema sõna, tegu ja sõnumit hoolega analüüsida. Kui sa meeldid talle, siis selle märkamine ei nõua hoolsat detektiivitööd.

9. Kui ta vastakaid signaale välja annab, siis sa ei meeldi talle tõenäoliselt nii palju kui sa tahaksid.

10. Armastus ei peaks olema ühepoolne. Sa peaksid saama tagasi sama palju kui ise annad. Vastasel juhul kasutab ta sind (sinu tähelepanu, keha vms) oma ego upitamiseks.

11. Teist ei saa veenda sinuga suhtes olema: ta teab sisimas niigi, kas tahab seda või ei. Kui soov on tõesti olemas, ei ole suhte alguses palju teetõkkeid.

12. Sa võid teha esimese sammu – aga sa ei peaks tegema kõiki samme.

13. Kui kedagi kaua edutult püüda, siis see muudab ebakindlaks. Sa hakkad oma väärtuses kahtlema ja mõtlema, et ega sa lihtsalt aega ei raiska.

14. Suhted nõuavad vaeva ja pingutusi – aga sa ei peaks pingutama, et tõestada, et oled üldse miskit väärt. Kui ta soovib sinuga koos olla, siis ta tunneb niigi, et sa oled midagi väärt.

15. Peaaegu-suhtest ei piisa, kui otsid armastust.

16. Kellegi püüdmine, kes ei taha püütud saada, lõpeb õnnelikult ainult filmides. Päriselus toob see kaasa murtud südamed ja blokkimisi sotsiaalmeedias. Otsi inimest, kellele sa meeldid sama palju kui sina talle. Tervislik suhe ei saa elus püsida ebavõrdsel alusel.