Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees koos

7 viisi näidata, et armastad teda, mis on tähendusrikkamad kui sõnad

„Ma armastan sind” on paljude jaoks raske öelda, aga õnneks võib tunnete sügavust hinnata ka tegude järgi. Need on alati väärtuslikumad kui sõnad. Nii et kui su partner ei taha neid kolme väikest sõna öelda, siis jälgi, kas ta tõestab armastust muul viisil. Amoremi loetleb siin seitse viisi, kuidas teod räägivad palju selgemat keelt kui sõnad.

Järgnevat saab samuti kasutada oma tunnete ehtsuse testimiseks kellegi teise suhtes. Sel juhul kontrolli, et mitu siinset punkti sinu tegudega kattub.

Ta valib sind
Kui ta peab tegema tähendusrikka valiku sinu ja millegi muu vahel, siis ta valib sinu. Ta valib su täna, homme ja ka tulevikus, ükspuha mis viisil see valik saabub, olgu sinu ja teise võimaliku partneri vahel, sinu ja pidevalt töötamise vahel, sinuga või sõpradega linna peale lõbutsemise vahel vms.

Ta saab aru, et suhe koosneb nii heast kui ka halvast, aga ta valib sind kõikidest väljakutsetest ja tõketest hoolimata. Ja ta ei anna alla ka siis, kui suhtes igavust või tüdimust tekib, mida võib ikka juhtuda.

Ta on tänulik, et tema ellu kuulud

Ta tunneb, et sa rikastad tema elu ja näitad talle, mida armastus tähendab. Ta võib isegi tunda, et sa oled teda mõnes mõttes päästnud ja tema senised „patud” lunastanud. Ta on tänulik heade asjade eest, mida just sina tema ellu lisad.

Ta võitleb sinu eest
Tunded muutuvad, esimene elevus lahtub ka kõige kirglikumalt alanud suhtest ja säde teie vahel ei pruugi alati sama tuline püsida. Aga ta võitleb selle nimel, et suhet koos hoida – teid koos hoida. Ta on nõus ka omalt poolt pingutama, et ühine tee leida ja raskustest üle saada, et suhe taas tugevneda saaks.

Ta toetab sind
Tuleb ette päevi ja isegi pikemaid perioode, kus tunned end löödu ja elu poolt võidetuna. Aga tema püsib sinu kõrval ja toetab ka raskeimal hetkel. Vahel ei peagi selleks midagi kindlat tegema, piisab teadmisest, et ta on valmis sind toetama ja mõtleb seda tõsiselt.

Ta püsib sinuga
Juhtugu mis tahes, ta püsib su kõrval. Ta ei hakka uut kaaslast otsima ainult seetõttu, et kõik pole täpselt nagu tema tahab. Ta on andnud endale lubaduse sind hoida ja armastada ning see on talle tähtsam kui võimalikult mugav suhe.

Ta vajab sind
Sa meeldid talle ja ta peab sind atraktiivseks, seda muidugi, aga ta ka vajab sind. Sinu juuresolek on tema jaoks väärtus omaette ja vahel sellest piisab, et hakata end hästi tundma. Ta vajab just seda, kuidas sina teda suudled, puudutad, temaga räägid või teda armastad. Ta tahab, et just sina teda tahaksid.

Ta kuulub sulle
Tema süda kuulub sulle, nii heas kui ka halvas. Tema tähelepanu kuulub sulle. Tema õnn on sinu omaga seotud. Ja tema lubadus kuulub sulle.