Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees kallistavad

Armasta mind valjult!

Mõtisklus …

Ära saada mulle vastakaid signaale. Ära eelda, et ma oskan mõtteid lugeda. Ära oota, et ma ise nuputaksin, et mida minu vastu tunned. Ütle seda kõike ise. Jaga seda, mis meelel. Lõpeta oma tunnete allasurumine. Ma tahan teada, mida mõtled, kui meie pilgud kohtuvad. Ma tahan tunda, kuidas su süda mind nähes tugevamini tuksuma hakkab.

Unusta sõbrad, kes väidavad, et tunnete väljendamine on nõrkuse tunnus. Ja need võõrad ka, kelle meelest ei peaks avalikult õrnust üles näitama. Üldse võib kogu see ühiskond pikalt käia, mis õpetab meid tundeid tagasi hoidma – justnagu need oleksid lahedamad, kes lihtsalt ei hooli.

Mina tahan just näha su pehmemat ja haavatavat külge. Seda, mis tavaliselt peidus. Südant, mis ei reduta kaitsemüüride taga.

Ma ei hakka neile järele jooksma, kes tunduvad ainult mõnevõrra huvitatud. Ma ei raiska aega inimestele, kes eraldavad mulle vaid jaopärast tähelepanu, austust, hoolimist. Tahan armastust, mis tagasi ei hoia. Mis ei tekita kõhklustki, et kas see ikka on armastus või ei.

Sa ei pea end minu seltskonnas tagasi hoidma. Ma ei nimeta sind klammerduvaks ega tekita sinus halba tunnet, et julgesid oma peidetumaidki mõtteid jagada. Mulle avaldab ausus pigem muljet, sest paljud pelgavad tõde nagu haigust. Ei meeldi aga inimesed, kelle jaoks ka ehedus on mingi järjekordne roll. Kes eemalduvad, kui lähedus on saavutatud ja aeg on seda hoida.

Ära püüa lahedalt käituda. Armasta mind valjult.

Kallista mind selja tagant. Tõmba mind enda lähedale ja hoia seal. Hiili laua alt mind jalaga kõdistama. Ütle mulle ilusaid sõnu. Suudle lisaks mu huultele ka mu põski, kaela, käsivarsi, kõike.

Klõpsi minust pilte. Postita sotsiaalmeedias selle kohta, et meil on suhtetähtpäev. Saada mulle sõnumeid ja armsaid emojisid. Pane mu pilt oma telefoni taustapildiks. Hoia autos üht oma kätt mu põlvel. Saada mulle vahel kolm kirja järjest. Helista, et lihtsalt mu häält kuulda.

Hoia mult kõrvuti kõndides ümbert kinni. Üle laua istudes püüa mu sõrmed oma sõrmede vahel. Suru mind suudlemiseks vastu seina.

Tutvusta mind kui oma armsamat, kui seda ühte ja ainukest. Tutvusta mind oma sõpradele ja vii mind koos nendega lõbutsema. Tutvusta oma vanematele, kui järgmine kord nendega lõunale lähed. Veeda minuga oma puhkust.

Ma tahan, et sa tunneksid uhkust, et koos oleme. Ma ei taha, et me kohtuksime ainult sinu või minu kodus. Ma tahan, et sa tutvustaksid meid kogu maailmale – jagaksid meie lugu, sest see on liiga tore, et seda ainult endale hoida.

Just nimelt. Tahan, et armastad mind valjult. Kogu täiega, mida sul välja panna on!