Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Naine ja mees diivanil õnnetud

Kuidas suhe sureb

Sellest võib palju lugeda, et kuidas suhteid hoida ja parandada. Aga kuidas aru saada, et suhe on oma kurva lõpu poole liikumas?

Suhe sureb, kui te enam ei suhtle
Kui te ei ütle üksteisele enam häid asju ega ka halbu asju. Kui ei ütle teisele südamest, et hindad teda oma elus. Kui ei ütle enam, mis häirib, ja lasete halval tundel sisse koguneda.

Kui hakkate oma probleemidest rääkima ükspuha kellele peale partneri, kes peaks sellest esimesena kuulma. Kui te ei seleta enam oma käitumist ja tegusid partnerile, vaid kellelegi teisele.

Suhe sureb, kui hoolimisel on parim-enne-tähtaeg
Kui romantika säilib ainult teatud aja jooksul. Kui muutute üksteise suhtes nii mugavaks, et ei näita enam hoolimist välja. Kui hakkate teineteist nii endastmõistetavalt võtma, et ei usugi, et võiks temast ilma jääda. Kui ei täna enam teist selle eest, mida ta teeb ja kes ta on.

Suhe lõpeb, kui ise oma armastuse lämmatate. See algab uskumisest ja rääkimisest, et armastus kaob nagunii ja seda ei saa alal hoida.

Suhe sureb, kui ei taha enam teist mõista

Kui te ei soovi enam teineteise jaoks saadaval olla. Kui kaugus teie vahel kasvab nii pikaks, et tunnete end täiesti üksi. Kui te ei tunne enam üksteisest puudust, sest „tähtis on iseseisvaks jääda“.

Suhe sureb, kui kaob haavatavus
Kui te ei näita üksteisele oma tegelikku olemust, mille juurde käivad hirmud, ebakindlused ja vaimsed armid. Kui partner teab teisest ainult üht versiooni, sest teine ei näita oma õrnemaid kohti. Kui on hirm teisele kinnitada, kui tähtis ta on. Kui südame asemel haarab juhtohjad ego.

Vahel…
Vahel sureb suhe seetõttu, et sellel polnudki tulevikku ja inimesed oleksid nagunii lahku kasvanud. Aga vahel sureb suhe lihtsalt liiga vara.

Valedel põhjustel. Liigse uhkuse või hirmu tõttu end teisele inimesele avada.

Mõni suhe sureb, kuni see oli lihtsalt liiga raske taluda. Aga suhted ei peagi olema tingimata kerged või ideaalsed. Vahel on tappev ka ideaalse eeldamine.

Suhe sureb, kui lasete sel surra, selle asemel, et vaeva näha selle