Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kestev armastus: armastav paarike loeb raamatut

Kui tahad kestvat armastust leida…

Kui tahad kestvat armastust leida, siis leia endale partner, kellega suudad ka mitte midagi teha. Ja nii lihtne selle õige leidmine olla võibki!

Leia inimene, kellele meeldib sinu lähedal viibida, isegi, kui te midagi ei räägi.

Kes tuleb sinu kõrvale teleka ette, isegi kui teda sealt näidatav ei huvita – sest ta võib su kõrval ka näiteks raamatut lugeda või arvutit klõbistada.

Kes tahab sind oma ellu, oma koju, oma tuppa – isegi siis, kui teete täitsa erinevaid asju.

Kui tahad kestvat armastust, siis pead leidma inimese, kellega võid mitte midagi teha – kohe üldse mitte midagi! Sest igaühega on tore midagi toredat teha, näiteks reisile minnes ookeanis ujuda. Peaaegu igaüks võib olla hea kaaslane heal päeval.

Aga halbadel päevadel? Või isegi keskmistel? Kui tuju pole kiita ning sa ei taha kodust väljagi minna, veel vähem midagi asjalikku teha.

Leia partner, kellega suudad mitte midagi teha, sest enamik aega ei toimugi elus midagi väga tähtsat või märkimisväärset. Enamik aega sa teed nagunii tõenäoliselt tavalisi asju. Mõni päev sa ei suuda päris erk püsidagi, pigem nagu jalutad unes ringi. Eksisteerid, aga ei ela.

Aga õige inimese kõrval ei tundu ka need päevad enam täiesti tühjad ja mõttetud. Sest said vähemalt kalli inimese kõrval olla. Teda puudutada. Temaga rääkida ja teda naermas kuulda.

Kui tahad kestvat suhet, siis selle saad inimesega, kellega vaikuses viibimine pole raske. Keda on tore näha ka siis, kui kaasatud pole alkoholi või peenes restoranis käimist või seksi. Kes annab erilise tunde ilma boonuste või kingitusteta.

Sest elu on vahel üsna igav ja tühi. See kehtib ka suhete kohta – isegi heade suhete kohta. Eriti nende heade kohta.

Nii et sea endale sihiks leida inimene, keda vaadates tahaksid naeratada, isegi, kui selleks pole põhjust. Kellega tahaks rääkida ka siis, kui midagi asjalikku öelda pole. Kes paneb tundma, et elul oli mõte, isegi, kui päev läbi midagi ei toimunud.

Leia endale kaaslane, keda armastad ka igavatel päevadel. Sest see on tegelik vastupidavus-test.