Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Õnnelik naine õhupallidega

Mantra: Ole see, kes püsima jääb

Ole see, kes püsima jääb. Kes ütleb, mida mõtleb ja mõtleb, mida ütleb. Kes ei tunne vajadust valetada ega manipuleerida.

Ole see, kes püsib ka siis, kui raskeks läheb. Kes otsustab võidelda. Surub jalad tugevalt maha ja kannatab raskused ära. Sest raskusi leidub igas suhtes.

Ole see, kes võitleb õige asja eest ja usub, et elu võib paremaks minna. Kes ei löö lihtsalt seetõttu käega, et tuleks natuke vaeva näha. Kes üritab õigesti käituda ja on nõus oma puudujäämisi tunnistama.

Ole inimene, kes ei pööra selga ega jäta seisu segaseks. Kes võitleb lähedaste eest. Kes ei võta armastust kui garanteeritud hüvet. Kes ei karda ise armastada.

Ole inimene, kes on valmis märkama ja tervitama armastust, kui see saabub. Kes ei jookse teises suunas, sest kardab teisi enda lähedale lasta.

Suudle tundega. Räägi südamest. Pea oma lubadusi. Usu armastuse jõudu.

Leia aega teistele ja nende vajadustele. Ära jäta tähtsaid inimesi oma elus hooletusse. Tervita lähedasi avatud südamega. Reageeri soojusega ja ära pritsi teisi oma mürgiga üle. Ära tee liiga neile, kes sind on toetanud.

Ära ehita enda ümber müüre. Mõista, et armastus ei saabu meie ellu iga päev, ja selle eest põgeneda oleks lihtsalt rumal. Ära ole üks sellistest rumalatest.