Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kolmekesi koos perekond

Tutvumissoovitus meestele: miks eelistada lapsega naist

Isasid on erinevaid, nii väga häid kui väga halbu kui ka selliseid keskmisi, kelle panust laste kasvatamisel ja arendamisel on raske hinnatagi.

Kindel on igatahes see, et paljud isad on lastest eemal ja emad peavad neid üksi kasvatama. Aga soov ja vajadus kaaslast ja armastust leida muidugi ei kao.

Lapsega naine toob kindlasti lisaväljakutseid, nagu meie Amoremi blogi on juba varem kirjutanud. Aga neil on ka eeliseid, millest kokkuvõtte teemegi.

Kui oled mõtet lapsega naisest seni peljanud või ebameeldivaks pidanud, tasub seda lugeda. Nii mõnigi mees ütleb ju ainuüksi sellisele mõttele alguses kohe kindla „ei“.

Lugeda tasub muidugi ka naistel, kes kardavad, et nad pole lapse/laste omamise tõttu meestele enam nii tõsiseltvõetavad. Võib-olla hakkad mõnda oma lapse kasvatamisega tekkinud omadust isegi rohkem hindama, sest pole varem selle väärtuse üle mõelnud.

Järgnevad punktid on loomulikult üldistused. Kunagi ei tea, mis kelle puhul kehtib. Väärtuslikku mõtlemisainet saate aga kindlasti!

Vähe(m) draamat
Ta on lapsi sünnitanud ja kasvatanud, võibolla lahutanud, lapse puhul on ka tavaline lahkuminek muidugi tavalisest raskem… Tõenäoliselt on selline naine nüüd huvitatud rahulikust elust, mis seab prioriteediks stabiilsuse (majandusliku toimetulemise) ja rahu.

Lapse kasvatamine mahendab tihti isegi tuliseimaid naisi, kes lihtsalt ei jaksa enam nii palju kirgi üles puhuda nagu teismelisena või varastes 20ndates.

Lühidalt: ta ei saa enam nii palju vinguda, sest laps teeb seda tema eest!

Hea seks
Naise seksuaalne „vorm“ muutub ajaga paremaks: kvaliteet on 40ndates parem kui 30ndates ja 30ndates parem kui 20ndates eluaastates.

Nii et kui lapsega naine pole endiselt verinoor (näiteks alla 25 a vana), siis võib üsna kindel olla, et ta oskab nüüd senisest paremini seksi nautida. Või siis nõustub õppima, sest avastamis- ja eksperimenteerimisrõõmud pole selles eas kindlasti kustunud.

Nii et kus eelnevad partnerid pooleli jäid, sealt võtad sina üle ja korjad valmisvilju!

Ta ei kiirusta
Ilma lapseta naine muutub suhte alguses peagi kärsituks, et kas hakkame siis ühist tulevikku looma või ei, millal me abiellume ja lapsi saame, jne. „Annan sulle 6 kuud aega tõestada, et minust ikka hoolid!“

Lapsega naine on taltunum, ta on tõenäoliselt asjadega kiirustamise ja liigsete ideaalide osas elult esimesed vitsad juba kätte saanud. Ta üritab rohkem käesolevat õnnehetke nautida ning vähem kindlaid plaane paika seada.

Ja isegi, kui ta soovib sinuga lapse/lapsi saada, on ta nõus ootama, et näha, kui hästi te siis ikkagi kokkuvõttes sobite!

Sa ei pea kohe lapsega tegelema hakkama
Nii mõnigi kutt mõtleb hirmuga, et peab kohe võõra lapsega tegelema hakkama või temaga lähedalt suhtlema. Tihti on pigem nii, et naine ei hakka pigem meest lapsele isegi tutvustama, kui pole juba veendunud, et asi on tõsine.

Nii et n-ö esmane prooviaeg, mida suhte alguses läbitakse, kulgeb tõenäoliselt lapsevabalt. Või siis suhteliselt lapsevabalt.

Ja iga naine ei otsi lapsele ka pikas plaanis kasuisa, sest päris isa on endiselt alles ja olemas. Heal juhul elab laps isegi pool aega või nädalalõppudel ja koolivaheajal isa juures!

Lisatugevus
Üksikemas on vaimset sitkust ja paindlikkust, mida ilma last kasvatamata on raske koguda. Ta on pidanud üksi halbades olukordades hakkama saama (sest elu ei too ainult meeldivat) ja õppinud taas ise jalgadele tõusma, kui elu vahel pikali surub.

Ta on pidanud rahulik olema, kui tahaks paanitseda, sihikindel, kui tahaks kõik pikalt saata ja lihtsalt minema jalutada. Ta on pidanud end kokku võtma ja tõesti hakkama saama.

Vähem kaost
Lapsega naine hindab tõenäoliselt rohkem ka sellist selgust ja konkreetsust, mida osad mehed enda sõnul naistega suheldes ei leia.

Parimal juhul jätab naine kogu vingumise ja tujutsemise lapsele ning keskendub vabal hetkel rohkem elu väikestele mõnudele. Ta ei taha vaimseid mänge, vaid klaasi veini ja õhtul diivanil sulle jalad sülle panna, enne kui magamistuppa suundute. Ta tahab, et asjad on selged.

Iga naine tahab kaaslast ja armastust, aga lapsega naine kasutab selle saamiseks vähem mänge ja draamat. Ja kulub kauem, enne kui ta hakkab suhtelt „rohkem“ tahtma ja raskeid nõudmisi esitama.