Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Usk armastusse: Õnnelik paarike mere ääres

Usun endiselt, et teistele antud armastus tuleb kord ringiga tagasi

Mõtisklus ...

Ära karda end avada ja teisi armastada. See tuleb lõpuks ringiga tagasi.

Ma usun endiselt, et kõik sõnumid, mis jäid tähelepanuta ja isegi lugemata, jõuavad tagasi armsate sõnade ja hoolimist kinnitavate tegude kujul. Kujul, mis ei tekita segadust ega jäta juurdlema, et oli see ikka nüüd päris või mitte. Sa lihtsalt tead, et see on tõeline, ega pea rohkem muretsema.

Ma usun endiselt, et hilisõhtud ja ööd, kus unetuna vähkresid ja ootasid kõnet, mida ei tulnud, naasevad vestlustena inimesega, kes ei taha helistamata jätta. Sellisel kujul, et sa ei karda kellelegi tüütu olla. Ja sa pole ainus, kes küsimusi esitab ja püüab vestlust üleval hoida. Nii et magad naeratusega ega pea ärgates taas ootama jääma, sest kõne tuleb varemgi kui loodetud.

Ma usun endiselt, et iseendale korraldatud kohtingud naasevad nii, et sa ei pea enam üksi õhtust sööma. Sinuga on parim võimalik seltskond ja te jääte nii kauaks, et resto hakkab juba uksi sulgema. Sa unustad need hetked, kus sõid üksi ja passisid aknast välja, mõeldes, et miks sinust küll ei piisa. Sa oled siis koos inimesega, kes paneb sind ennast väärtuslikuna tundma. Kes leiab sinu jaoks aega. Kel ei saa sinust küllalt ja kes hakkab kohe plaanima ka järgmisi kohtamisi, kuhu sinuga minna.

Ma usun endiselt, et kõik need aastad, mil tundsid end imeliku ja mittearmastatuna, kustutab inimene, kes teab su väärtust. Kes mõistab su keerukust. Kes ei leia, et sügavad tunded on liiga palju tahetud. Kes ei naeruväärista su sügavust või tundlikkust või romantikajanu. Kes ei naera kõige selle ilusa üle, mis teeb sinust just sinu. Kes ei sunni sind muutuma, et just tema rahul oleks.

Ma usun endiselt, et pisarad, mida raiskasid nende peale, kes pidama ei jäänud või murdsid su südame, kuivavad tänu armastusele, mida sa isegi oodata ei osanud. Sa leiad õnne, rahu ja turvatunde. Armastuse, mis ületab ootusi ning ei pane kahtlema, et kas see ikka toimub päriselt. Armastuse, mis tundub nii hea, et sa lausa mõtled, et kuidas oled selle ära teeninud.

Ja see on armastus, mis tuleb sinu juurde, kuna sa oled seda ise andnud ilma midagi vastu saamata, selle olemasolusse südames uskunud, seda soovinud… Armastus, mis veenab, et välja jagatud armastus pole kunagi tühja läinud, see lihtsalt otsis oma teed inimese juurde, kes on sinu jaoks õige.