Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Kaaslasega pargipingil koos

Kui sa ei tea, mida ta sinu vastu tunneb… siis leia kaaslane, kelle suhtes ei teki kahtlust

Kas oled vahel närviline, sest ei suuda välja mõelda, et kas partner on su kiirsõnumit ignoreerinud või oli tal tõesti liiga palju tegemist, et vastata – ja kui, siis MIKS või MILLEGA ta nii hõivatud oli?

Tundub, et paljud meist elavadki kiiret elu, aga kui enda vastu aus oled, siis sa sisimas lihtsalt tead, kas oled oma partnerile tähtis või mitte. Miski ei peida hoolimist seal, kus seda on, ega suuda seda usutavalt järele teha seal, kus seda pole.

Sa tead, et ta tahab sind oma ellu – mitte lihtsalt sinuga öösel baarist koju minna – näiteks seetõttu, et ta otsib kasvõi keset kiiret tööpäeva kontakti, saadab näiteks sõnumi, et öelda, et mingi laul meenutas sind. Kes hoolib, see hoolib kogu aeg, mitte ainult õhtuti või nädalavahetusel.

Sa tead, et ta on huvitatud, kui ta soovib sinuga veeta ka päeva, mitte ainult õhtuid ja öid. Sa tead, et ta naudib su seltskonda, kui ta naeratab sind nähes kainena samamoodi kui napsisena.

Sa tead, sest ta teeb selle oma tegudega väga selgeks. Sa ei pea nutusena sõbrale helistama ja küsima, et mida tema arvab – et ka su kaaslane ikka hoolib. Keegi pole huvitatud, kes vajab enne „aega” või millegi äraklaarimist.

Sa tead, et ta on huvitatud, kui ta kavatseb su ellu kohale jääda ja näitab seda enda avamisega – räägib mitte ainult kinno või peole minemisest, aga ka oma perest, sõpradest ja üldse inimestest, kellest ta hoolib.

Kui sa lihtsalt tead, et ta ei mõtle kellestki teisest, kellega võiks sinu asemel koos olla, siis sul pole soovi salaja tema telefoniekraanile piiluda, kui ta kellegagi tšätib. Sa isegi ei küsi, kellega ta vestleb. Sa ei juurdle sisimas, et kas ta räägib inimesega, kelle pilte hiljuti on laikinud. Sa ei mõtle, kas ta sooviks sinus midagi muuta. Sa tunned end tema kõrval piisavalt hästi sellisena nagu oled.

Kui sul ei teki sisimat kindlust, et ta tahab just sind, siis liigu edasi. Leia keegi, kellega koos on tunne õige. Leia keegi, kes tahab sinuga koos olla sama palju kui sina temaga.

Kui sa ei tea, mida ta sinu vastu tunneb… siis leia kaaslane, kelle osas ei teki kahtlust.