Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Tutvus ilusa naisega

9 nippi, kuidas läheneda naisele, kes on sinu jaoks “liiga hea”

Paljudel meist napib enesekindlust, et läheneda tõeliselt ihaldusväärsele naisele, eriti kui ta tundub “sinu liigast” väljas asuvat.

Jah, ta võib olla naine, kes meeldib paljudele ja kellele palju ka läheneda püütakse, aga see ei tähenda, et sa peaksid niisama lihtsalt alla andma! Siin on 9 nippi, kuidas “liiga heale” läheneda.

Esiteks. Küsi endalt, kas lähened talle õigetel põhjustel. Miks sa talle üldse läheneda tahad? Kas ainult tema välimuse tõttu, oma sotsiaalse positsiooni tugevdamiseks või eksi armukadedaks muutmiseks?

Püüa tema kohta natuke infot koguda. Kas kena välimuse taga on ka sügavat sisu? Kas teil on ühiseid huvisid? Kas sa kujutleksid end temaga koos ka siis, kui ta 20 kilo juurde võtaks ja topeltlõua kasvataks?

Teiseks. Näita talle, et sa oled tore inimene. Kui lähened talle ainult millegi saamiseks, ei aita see tema südamesse pääseda. Näita, et sa oled inimene, keda tasub tunda ja oma ellu lubada.

Kui kohtled hästi kõiki inimesi, mitte ainult neid, kellest kasu lodad, siis näitad talle, et oled enamat kui lihtsalt järjekordne kutt, kes teda ihaldaval pilgul vahib.

Kolmandaks. Aja teda naerma. Välimus ei jää püsima, aga huumorimeelest on kasu ka pikemas plaanis. Naistele üldiselt meeldivad mehed, kes suudavad neid naerma ajada. Naer liidab inimesi.

Ihaldusväärse neiu ees ei maksa siiski nalja teha kellegi arvel. See on jäme ja jätab sinust endast halva mulje. Kui sa muul viisil nalja teha ei oska, keskendu pigem muule, et neiut mitte ruttu eemale peletada.

Neljandaks. Ole tema jaoks olemas. Ära saada teda varjuna, aga ole läheduses, kui midagi tähtsat toimub. Kui ta on näiteks sõbra sõber, palu sõpra, et ta teid mõlemaid seltskondlikule üritusele kutsuks.

Kui huviobjekt on kolleeg, satu temaga samal ajal kohvipausidele. Varsti oled tema jaoks piisavalt tuttavlik, et tere öelda ja natuke juttu ajada, ilma et ta sind pealetükkivaks peaks. Ja siis võib juba tõsisemale vestlusele mõelda.

Viiendaks. Enesekindlus on hea, upsakus mitte. Kui naine teab, et ta on kuum, siis ta teab ka seda, et paljud mehed pelgavad teda ega julge läheneda.

Paljudel juhtudel võib talle sellest kasu olla, kui on vaja ebameeldivaid tüüpe eemal olla, aga sina ära lase end nii kergesti kõrvale lükata. Sind ei taba välgunool, kui talle lähened ja tere ütled. Sul on enam šanssi, et ta sinu vastu huvi ilmutab, kui ta näeb, et sa ei karda teda ega aseta end temast allapoole.

Kuuendaks. Näita, milles sa hea oled. Esiteks saad end lihtsamalt kenamaks muuta (isiklik hügieen, meeldiv käitumine, terved puhtad rõivad jne), teiseks võid oma tugevustele rõhuda. See võib olla mida iganes: bändis kaasategemine, kunstiprojekt, ükspuha milles sa tugev oled.

Seitsmendaks. Uuri, mis on tema nõrkus. See võib olla mis iganes, šokolaadist jalgpalli mängimise või koerakutsikateni. Sotsiaalmeedia aitab inimese kohta üsna palju õppida ka teda tundmata. Heal juhul on teil ühiseid huvisid, mis annab kohe ka ühiseid jututeemasid.

Kui teda huvitab miski, millest sa midagi ei tea, võid ju asja kohta internetist natuke uurida, et teaks õigeid küsimusi esitada.

Kaheksandaks. Keskendu tema sisemisele ilule, mitte välisele. Naised, keda kõik ihaldavad, teavad niigi, et nad on ihaldusväärsed. Nende jaoks muutub tõenäoliselt ruttu tüütuks, kui keegi ainult nende välist ilu hindab ja kiidab.

Tee talle komplimente pigem sisemise ilu põhjal, näiteks tema vaadete ja mõtete põhjal, mis sulle on muljet avaldanud. Eeldusel, et need tõesti avaldasid muljet. Võltskiituse näeb enamik meist läbi, eriti naised, kellele kogu aeg komplimente tehakse.

Üheksandaks. Proovi ebatavalist lähenemist. Kui soovid näiteks tundeid avaldada, ära osta kommikarpi ja lilli nagu iga teine, või midagi sarnaselt klišeelist. Püüa leida midagi sellist, mida ta tõenäoliselt kogenud pole – olgu see pealtnäha nii ebasinulik kui tahes.

Ongi parem, kui see on ebasinulik. See annab sulle võimaluse oma mugavustsoonist väljuda ja nii endale kui ka talle tõestada, et oled tema nimel valmis pingutama.