Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Armastuse leidmine: armas paarike koos

Kuidas leida tõeline armastus: 5 soovitust.

Soovid leida kaaslast kogu eluks või koguni hingesugulast? Kuidas ikkagi leida tõelist armastust? Kõik, mida teadma pead: esmalt õpi hästi tundma iseennast! Jah, teame, midagi sellist on hea öelda, aga raske seejärel pihta hakata. Aga kui tahad selgemaid juhiseid, loe edasi.

Armastus ei muuda kellegi elu muinasjutu sarnaseks, nii et kõik soovi täituvad. Samas on igati võimalik leida kedagi erilist, kes sinu kõrval püsib kõigele vaatamata ja aitab elus täielikumat potentsiaali saavutada. Siin on 5 saladust, mille abil tõelise armastuseni jõuda.

Armastuse leiad olles autentne.

Tõeline armastus lepib sinuga sellisena, nagu sa oled. Selle leidmiseks pead aga ka sina suutma teise inimese ebatäiuslikkusega leppida, sest kui sa ei suuda seda pakkuda teistele, siis pole mõtet eeldada, et seda ka ise ligi tõmbad.

Teistega leppima õppida on aga võimalik ainult endaga leppima õppides. Ole enda vastu aus ja ära ürita end tegelikust kuidagi paremaks või halvemaks valetada.

Mis sind tõeliselt õnnelikuks teeb? Mida sa tegelikult elult soovid? Unusta ära see, mida mõtled ja teed, et teistele meele järele olla või „normaalne” tunduda. Kui sa üritad lihtsalt kogu aeg „sulanduda”, siis kaob su autentsus: omadus, mida inimesed just hindavadki. Kui su mõtted, sõnad ja teod omavahel klapivad, siis oledki autentne.

Armastuse leidmiseks ole parim sina, mis olla võid.

Sa tõmbad ligi selliseid inimesi, milline ise oled. Jah, teie vahel võib olla palju väliseid erinevusi, aga me räägime praegu tõelisest sinust, kes sa oled, kui kõik katted ja maskid kõrvale heita. Sellest, kui positiivne, negatiivne, suure või suletud südamega sa sisimas oled.

Nii et kui sulle ei meeldiks sarnast partnerit enda kõrvale leida, pinguta ometi selle nimel, et olla parim võimalik sina, mis sa olla võid. Sulle meeldiks heas vormis ja tervislikku elu nautiv kaaslane? Hakka ise ka sportima ja tervislikumaid valikuid tegema! Sulle meeldiks kaaslane, kes näeb elus ja inimestes head? Siis lõpeta ise pidev vingumine ja negatiivselt mõtlemine – väliselt, aga eriti just sisemiselt, kus see alguse saab.

Armastuse leiad, leides endas enesekindluse.

Sa võid ju arvata, et enesekindlus on midagi sinu kontrollile suuresti allumatut... aga sa eksid. Mida rohkem autentne suudad olla, ehk oma mõtted, teod ja sõnad omavahel sobituma panna, seda suuremaks sinu enesekindlus kasvab. See ongi just see vaimujõud ja spirituaalne tugevus, millest targad raamatud ja artiklid kirjutavad. 

Armastuse leidmiseks ole avatud.

Kui sa tõesti soovid oma ellu kedagi uut, siis pead olema ka valmis teistele end avama ja sidet looma. Nii et praktiseeri avatust. Kui keegi sinuga kasvõi kohvisabas juttu teeb, siis vasta talle, kui enamat ei suuda.

Igaühest ei pea kujunema su elu (järgmist) suurt armastust, ta võib su elust läbi käia kõigest viie minuti jooksul, aga kui mitte muud, siis aitavad sellised kohtumised avatust praktiseerida. Mis võib viia juba uuel tasemel suheteni.

Armastuse leiad kui oled õnnelik.

Autentne elu on väärtus iseeneses, aga õpetab sind ka olema õnnelik sellega, mis sul juba on, lisaks sellele, mida veel saada võid. Hinda head oma elus, isegi need asjad ja väärtused võivad olla kellegi teise jaoks kättesaamatud. Õnnelikud inimesed tõmbavad alati teisi inimesi ligi. Nii et keskendu asjadele, inimestele ja mõtetele, mis teevad sind rõõmsaks – ja ajapikku avastad, et oledki kuidagi iseenesest õppinud õnnelik olema.