Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Brasserie 11 koostöös AmoreMi.ee-ga

Anname sõbrakuul kohtinguhoogu koostöös restoran Basserie 11-ga!

Sõbrakuu on kohtumiste aeg ja soovime meiegi sulle selleks natuke hoogu anda...

Kingime veebruaris iga nädal AmoreMi.ee tutvujate vahel välja tükikese ehedat Prantsuse meeleolu restoran/kohvikus Brasserie 11, kus mõnus romantiline atmosfäär koos suurepärase toiduga kütab kirgi ja paitab südant.

See on just sobiv koht kohtinguks või kohtumiseks sõbraga mugavalt Tallinna kesklinnas Foorumi keskuses! Ja kui oled kaugemalt, pole ju ka hullu, sest siis saadki väikse põhjuse teha tiiru pealinna.

Loosime veebruarikuus iga nädala alguses kaks Brasserie 11 kinkekaardi väärtusega 50€ kõigi nende aktiivsete liikmete vahel, kes on nädala jooksul vähemasti korra loginud Amoremi tutvumiskeskkonda ja kelle konto on idententifitseeritud. Võitjaga võtame ühendust personaalselt läbi portaali kontaktide. Loosimine toimub juba järgmine nädal, nii et vaata üle, kas sinu konto on ikka identifitseeringuga ( SIIN ).

JA SEE POLE VEEL KÕIK! Sõbrakuul on meie liikmetel Brasserie 11 kohvikus soojad joogid KAKS ÜHE HINNAGA☕ mainides tellimuse esitamisel salasõna "a-m-o-r-e-m-i". Seega, leia sõber ja veebruarikuu kohtumispaik on Brasserie 11! 😉

Uudista ka Brasserii 11 kodulehte https://brasserie11.ee/et
Kui midagi jäi segaseks, küsi üle meie klienditoest!