Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Üksik naine ootab uut kaaslast

Mõtisklus. Sinu üksiolemise põhjus: ebakindlus

Sa pole vallaline, sest su välimus või füüsiline vorm jääb kaugele ideaalsest. Sa pole vallaline, sest oled kole, igav või rumal. Sa pole vallaline, sest sinuga on midagi viga või miski sinus on pöördumatult katki läinud.

Need halvad asjad, mida enda kohta räägid, pole samuti tõsi. Vähemalt mitte nii mustvalgelt. Isegi, kui need vastavad tõele, on põhjus, miks sul on raskusi kellegi leidmisega, hoopis mujal.

Sa oled vallaline, sest sa keeldud komplimente vastu võtmast. Sa keeldud uskumast, et keegi peaks sind atraktiivseks. Et keegi võiks naeratada, kui sinust mõtleb.

Kui keegi sind vaatab, arvad enamasti, et su näos on midagi valesti. Võib-olla hambapastaplekk ninal või midagi hammaste vahel? Või äkki talle ei meeldi su riided?

Kui keegi sinuga internetis rääkima hakkab või üldse sulle tähelepanu pöörad, siis arvad, et ta on lihtsalt sõbralik. Või et talle meeldib tegelikult keegi teine. Või et ta soovib lihtsalt seksi.

Sa arvad alati, et kuskil on peidus mingi konks. Sa eeldad, et teised näevad sind nii nagu sa ise ennast. Ja see on täiesti vale. Täiesti.
Teised näevad sind mõnes mõttes selgemalt kui sa ise ennast. Nad näevad, kuidas su silmad säravad, kui sa naeratad või naerad. Nad näevad sinu atraktiivseid omadusi. Kui armas sa oled, kui sa räägid asjadest, millest hoolid.

Sinu jaoks on keegi täiesti olemas. Aga sa ei saa sellest aru, sest su ebakindlus pimestab sind.

Sa pead aru saama, et sa juba meeldid inimestele, vähemalt osadele neist. Sa ei pea end kõigepealt 100% armastama õppida, et võiksid kellelegi kohe praegu meeldida. Sa meeldid inimestele sellisena nagu oled, ükspuha kui palju aega kulutad soovimisele, et olla keegi teine.

Aga ennast peab armastama õppima ikka. Selleks, et suudaksid teise inimese pakutud armastuse ära tunda ja vastu võtta. Kui sa endale ei meeldi, siis jääd alati kahtlema, kas sa tõesti meeldid talle. Näiteks tema ütleb, et sa näed hea välja ja sina arvad, et ta valetab või teeb su üle nalja. Ja see mõjutab ka tema edasist käitumist. Kuni selleni välja, et tõukadki ta eemale.

Seetõttu pead endasse uskuma. Tee endaga rahu. Tükk tükilt. Jupp jupilt. Siis ei libise see õige minema, kui ta ligineb. Ära lase oma ebakindlusel öelda, et sa ei vääri armastust.

Leia kaaslane - Amoremi.ee!