Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Lill armsale naisele

Lühike õpetus: kuidas naistele meeldida

Sellest, kuidas võimalikele partneritele meeldida, on kirjutatud palju ning kirjutatakse kindlasti ka edaspidi. Nii et selles kirjatükis pole tingimata midagi uut. 

Küll aga võib artiklite lugemisest kasu olla, kuna üldiste teooriate asemel püüame väga lihtsat nõu anda, mille järgimine või katsetamine ei nõua keerulisi ettevalmistusi või paremaks muutumist kui niigi oled. Või mine tea, mõne jaoks äkki nõuab…

Esmalt kolm põhireeglit, millega arvestamisest on palju kasu.

1) Ära sea välimust esmatähtsaks. Neiusid võluvad erinevad kutid, mis sõltub minevikukogemustest, taustast, kasvatusest, iseloomust ja muudest teguritest. Nii et sinu pikk kasv, sportlik keha ja klassikaliselt kaunis nägu (mehe kohta) võivad kasuks tulla, aga naised ei pea partnerit valides välimust esmatähtsaks.

Samas tuleb möönda, et üldiselt hoolitsetud välimus on alati pluss.

2) Naistele on muidugi tähtis, et mees on talutava välimusega ja voodis „ühilduv“, aga väga tähtis tegur on ka isiksus. Ükspuha kui rikas või klanitud oled, lõplik otsus saabub selle põhjal, kuidas te läbi saate ja kas tal tekib tunne, et sa võid teda üldse õnnelikuks muuta. Sa võid talle alguses meeldida, aga see tunne peab jätkuma. Ja siin on sul endal muidugi võimalik palju ära teha. Alustades sellest, kuidas teisi inimesi kohtled – mitte ainult teda.

3) Mõni naine ei ava end kiiresti ja kergesti. See ei tähenda tingimata, et teda on raske rõõmsaks muuta. Pigem ta on ettevaatlik ja tahab inimest natuke tundma õppida, enne kui temaga end lähemalt seob.

Nüüd mõned täpsemad soovitused
1) Lõhn. Inimestele on ümbritsevad lõhnad tähtsad. Sa ei saa muuta seda, kuidas naisele su individuaalne kehalõhn meeldib, aga saad arvestada sellega, millised üldised lõhnad naistele meeste juures ligitõmbavad tunduvad.
Uuringud näitavad, et need on näiteks sandlipuu, lagrits ja vanilje. Kui otsid sobivat lõhnaõli, mõtle sellele ja proovi ka enda peal, kuidas tundub.

2) Silmside. Kes suudab teistega silmsidet hoida, tundub ka atraktiivsem. Seda soovitab teha ilmselt enamik asjatundjatest, kes kohtingute ja meeldimise teemadel sõna võtavad. Kohtingul vaata rääkides silma, aga tee selles ka pause, et jõllitamine teda kohmetuks ei muudaks.

3) Kerged puudutused. Need aitavad kontaktiloomisele kaasa. Puuduta rääkimise ajal kergelt tema käsivart või toeta teda hetkeks seljalt. Pealetükkivaks ei tasu muutuda, aga naha puudutamine üldiselt süvendab inimestes meeldivustunnet.

4) Kasuta positiivseid sõnu. Negatiivsed teemad ja sõnade „ei“ või „ära“ palju kasutamine jätab meile teiste kohta juba alateadlikul pinnal halva mulje.

5) Naerata. Ära karda naeratada, naerda, lõbutseda. Sellised inimesed meeldivad teistele. Sa suhtled temaga – juba ongi üks põhjus, miks naeratada!

6) Loomapildid. Beebipildid võivad tunduda liiga ilmse lähenemisvõttena, aga loomad meeldivad kõigile. Ja sotsiaalvõrgustikud on muutnud tavaliseks, et loomade pilte või videosid nagunii üsna tihti vaadatakse.

7) Minge koos sööma. Söömine, eriti kui toit on hea, tekitab häid mälestusi. Enne minge jalutama ka, sest muidu äkki pole kõht piisavalt tühi. Liiga tühi ei peaks ka olema, muidu inimesed muutuvad kergemini ärrituvaks.

8) Komplimendid. Kõlab klišeeliselt, aga komplimendid ja kiitmine on tõhusad, kui need tulevad südamest. See võib kaasa aidata meeldivuse tekkimisele ja püsimisele.