Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Mees ja naine pole rahul kohvikus

Mis sind suhtes olles rahulolematuks muudab (tähemärgi kaupa)

Miks me suhtes olles rahulolematuks muutume, ja tegelikult ka elus üldiselt?

Sellele leidub mitu vastust, kõik vajalikud ja ka õiged. Üks endale, teine kuulamisvalmis lähedastele, kolmas ja natuke mahendatud variant partnerile… Lisaks veel see tähtis neljas. See peidetud sügavam põhjus, milleni jõudmiseks tuleb süveneda ja vaeva näha.

Aga et sulle asi kergemaks muuta, siis on Amoremi kogu vajaliku süvenemise juba ära teinud ja ütleb tulemused otse välja!

Kui lugedes tekib tunne, et ei saa aru, kas soovitus oli rohkem suhtesolemise kohta või elu kohta üldiselt, siis meenuta – nende vahel jooksev piir ongi hägune.

Suhteprobleemid peegeldavadki su probleeme elus üldisemalt.

Jäär (21.3-19.4)
Sa muutud rahulolematuks, kui puudub väljakutse. Vajad teatavat survet, võistlus- või enese tõestamise momenti, valitseva olukorra raputamist. Jäär on alati arenguhimuline.

Sõnn (20.4-21.5)
Sa muutud rahulolematuks, kui elus või suhtes puudub esteetiline nauding – teatav ilu. Selline asi võib tunduda pealiskaudne ja tühine, aga suudab Sõnni meeleolu ja hoiakut tugevalt mõjutada.

Kaksikud (22.5-21.6)
Sa muutud rahulolematuks, kui puudub selge suund. Sa üldiselt tead täitsa hästi, mida tunned ja tahad, aga ei oska selle saamiseks või hoidmiseks alati õiget teed valida. Passiivsus tekitab aga liigset energiat, millest vabanemiseks kohe pead midagi ette võtma, mis viib halvemal juhul valeotsusteni või nõiaringi sattumiseni.

Nii et mõtle oma võimalused hoolega läbi ja siis tegutse..

Vähk (22.6-22.7)

Sa muutud rahulolematuks, kui sind ümbritsevad valed inimesed. Vähk on emotsionaalne, eriti suhtes olles. Teda võib olla väga kerge mõjutada, ja kui mõjutajal on omakasupüüdlikud kavatsused, siis teeb Vähk halbu otsuseid, mis muudavad ta kokkuvõttes õnnetuks.

Lõvi (23.7-22.8)
Sa muutud rahulolematuks, kui sa ei saa endast aru või ei suuda end kontrollida, mis võib olla tihti sama asi. Lõvi vajab enda mõistmist sügavamal tasandil, muidu ta võib endasse tõmbuda, passiivseks muutuda ja üldse enam mitte üritada.

Neitsi (23.8-22.9)
Sa muutud rahulolematuks, kui hoolid liialt teiste arvamusest. Mida rohkem sellest sõltud, seda vähem suudad täiel rinnal hingata ja julged midagi muuta. Nii et õnnetuks muutudes võid kindel olla, et keskendud liialt kelllelegi teisele või üritad käituda nii nagu arvad, et healt poisilt/tüdrukult oodatakse.

Kaalud (23.9-22.10)
Sa muutud rahulolematuks, kui armu- ja tööelu pole enam-vähem tasakaalus. Kaalude jaoks on see, millega ta tegeleb, ja inimene, keda armastab, kaks kõige tähtsamat asja, aga paraku tekib tal raskusi nende vahel balansi loomisega. Ikka kipub üks teist domineerima.

Skorpion (23.10-22.11)
Sa muutud rahulolematuks, kui ei suuda oma fookust kontrolli all hoida. Skorpioni tundeelu on tugev ja mõtted elavad, mis viib halval juhul selleni, et tema impulsiivsus hakkab domineerima. Selle vastu aitab läbimõtlemine, et milline olla tahad ja millele keskenduda tahad. Olgu siis suhtes või elus üldiselt.

Ambur (23.11-21.12)
Sa muutud rahulolematuks, kui ei pinguta piisavalt. Amburid vajavad pidevalt uusi kogemusi ja elamusi, nii et kui seda ei saa, siis muutub ka tuju pahaks. Sa võid ju arvata, et tahad ideaalset kodu ja partnerit, aga need rahuldavad tegelikult ainult siis, kui nende kõrval on ka piisavalt värskust ja seiklust.

Kaljukits (22.12-20.1)
Sa muutud rahulolematuks, kui pole kahe jalaga maa peal. Sulle on stabiilsus ja kindel seljatagune väga tähtsad. Selle puudumine tekitab masendust.

Veevalaja (21.1-18.2)
Sa muutud rahulolematuks, kui tunned, et ei saavuta midagi. Veevalajale on saavutused tähtsad, nii et kui elu või partner sunnivad teda paigal tammuma, siis kaob ka rõõm. Sa oled õnnelik, kui saad pidevalt uuesti millestki vaimustuda: inimesed, ideest, projektist.

Kalad (19.2-20.3)
Sa muutud rahulolematuks, kui puudub loominguline väljund. Kalad tunnevad tugevat vajadust olla mõistetud, aga tihti ka seda, et nad ikkagi ei saa seda. Ära siis keskendu niivõrd teistele. Parim viis end väljendada on midagi luua. Nii et kui oled õnnetu, siis sa ei rakendu oma loovust ja väljendusvõimet.