Amoremi tutvus- ja suhteblogi

Valentinipäeva karud südametega

Kuidas vallalisena valentinipäev üle elada?

Ah, valentinipäev! 💕 Kui juba tavapühad paljudele vallalistele ebamugavalt mõjuvad, mis siis veel 14. veebruaril peale hakata, kui kogu maailm meie ümber paistab tähistavat võimalust oma armsamale šokolaadi osta ja teda romantilisele lõunasöögile kutsuda…

AmoreMi.ee otsis lohutuseks mõned põhjused, miks valentinipäeval tasub sootuks vallaline olla – või vähemalt mitte selle üle kurvastada.

Kuigi meie tutvumiskeskkonna uksed on alati valla ja valmis sind kokku viima uute tutvujatega ka sõbrakuul, siis saame sinust täiesti aru kui see päev sulle pisut närvidele võib käia.

Kulutad vähem

Kui valentinipäeval vallaline oled, näeb su pangakonto seis päev hiljem ehk 15. veebruaril oluliselt parem välja.

Punased roosid, tervituskaardid, südamekujuline šokolaad, ehted või muud kingitused… kõik see võib jääda ostmata, mõnel puhul ekstra kalli hinnaga pealekauba.

Kuluta sel õhtul pigem enda peale ning valmista või osta endale maitsev õhtusöök. Või luba endale mingi asi, mida oled ammu ihaldanud.

Vähem imalust

Oleme ausad, valentinipäevast on ammu kujunenud eelkõige järjekordne tarbimispüha, mille ajal meid paljud kaubamajad ja müüjad imalustega üle kallata püüavad.

Kuna sa ei pea tänavu kõige selle keskel ringi kõndima, et kaaslasele lahedat kinki välja mõelda, võid nende pakutavast lihtsalt mööda vaadata ja kinno märulifilmi vaatama minna või nautida värsket õhku lähemas parkmetsas. 

"Romantiline" õhtusöök jääb ära

Sa ei pea restorani minema ja kõikidest neist kätt hoidvatest sulnidest paarikestest üledoosi saama. Kuidas oleks hoopis väikse napsuga õhtu paari sõbraga mõnusa muusika taustal?

Kutsu endale mõni sõber külla ja tundke lihtsalt rõõmu omast väiksest seltskonnast.

Vähem süütunnet

Sa võid unistada kellest soovid, mitte keskenduma oma partnerile, isegi, kui ta sinus (enam) eriti romantilisi tundeid ei ärata. Sinu maailma on valla ja teed, mis süda ihaldab.

Vähem ootusi

“Äkki ta kasutab valentinipäeva abieluettepaneku tegemiseks?” “Äkki ta pakub lõpuks ometi välja, et võiksime kokku kolida?”

Valentinipäeva õhtu seab kuidagi iseenesest nii meile endile kui ka partnerile tavalisest kõrgemaid ootuseid. Aga kui viibid üksi, pole ka ootusi, mis võiks saada purustatud. Lihtne!

Vähem soorituspinget

Valentinipäev on ju nii romantiline, sul peab kindlasti terve õhtu väga hea tuju olema, olenemata sellest, mis näiteks päeval juhtuda võis.

Kui aga üksi oled, võid käituda ja olla nagu parajasti tunned, ilma surveta. Selline vabastav kogemus on muidugi korratav aastaringselt, ka näiteks vana-aastaõhtul!

Vähem rämpsu

“Veel üks odava välimusega kaisukaru? Aitäh, kallis! Ma panen selle oma odava välimusega kaisutiigri kõrvale, mille mulle jõuludeks tõid…”

Aga meestele samuti ei meeldi suvalisi kinke saada, sest naine tundis kohustust midagi kinkida. Isegi kui see on suures uhkes karbis.

Loodus ütleb sulle igal juhul "aitäh!" kõige selle tarbimata jätmise eest.

Rohkem mugavust

Miks mitte valentiniõhtul lihtsalt mugavalt kodus omakeskis lösutada, filmi vaadata ja midagi head ampsata? Kes ikka nii väga tahab teisipäeva õhtut – vahetult töönädala algul – linna peal veeta, eriti, kui see kalliks maksma läheb! 

Seega, peame vastu!👍
Aga kõigile romantilise hingelaadiga inimestele soovitame ikkagi sellest päevast maksimumi võtta! 🥰 
Ja Amoremi.ee on muidugi ka avatud 24h- suhtle, tutvu!